pn.-pt. 8:00-16:00

Darmowa dostawa Od 500 zł
14 dni na zwrot Bez podania przyczyny
Brak produktów w koszyku
Produktów: 0
Wartość: 0,00 zł
Oryginalne części samochodowe
  1. Strona główna
  2. O grupie

O grupie

Grupa PGD to pierwsza polska grupa dealerska i prekursor wielomarkowości. Grupa współtworzy Holding 1, notowany na 125 miejscu wśród największych przedsiębiorstw w Polsce.

Byliśmy pierwszym dealerem w Polsce, który przekroczył granice 10 i 20 tysięcy sprzedanych nowych samochodów w roku. Jako jedyni możemy pochwalić się liczbą 310 000 aut, którymi ucieszyliśmy naszych Klientów.

Już od 2004 roku Grupa PGD jest notowana wśród 500 największych polskich przedsiębiorstw na liście Rzeczpospolitej.

Dziś jesteśmy autoryzowanym partnerem trzynastu marek i piętnastu uznanych motoryzacyjnych brandów, dajemy zatem naszym Klientom niezwykle szerokie możliwości wyboru.

W swoich działaniach kierujemy się ideą zapewniania najwyższej jakości kompleksowych usług motoryzacyjnych. Dlatego nasi Klienci obok szerokiego wyboru modeli mogą korzystać z bogatej oferty oryginalnych części samochodowych, pakietów ubezpieczeniowych i rozwiązań finansowych. Oczywiście służymy także pomocą techniczną w rozbudowanej sieci serwisów mechanicznych i blacharskich.

Grupa PGD działa zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, traktując je jako fundament swoich relacji z otoczeniem. Polityka CSR i Kodeks Etyczny to dokumenty odzwierciedlające wartości, jakim Grupa PGD hołduje i jakich przestrzega.

Biuro Obsługi Klienta jest czynne: pn.-pt. 8:00-16:00
Tel. +48 12 300 03 05
E-mail: sklep@pgdczesci.pl